آقای ضرغامی! شما دغدغه بحرین ندارید؟

آقای ضرغامی! شما دغدغه بحرین ندارید؟

نامه جوانان عدالت خواه به رئیس رسانه ملی

آقای ضرغامی! شما دغدغه بحرین ندارید؟

حضور گروهی از جوانان و دانشجویان عدالت خواه در ورزشگاه آزادی برای حمایت از مردم مظلوم بحرین و در اعتراض به رفتار آل سعود و آل خلیفه در دیدار تیم های فوتبال پرسوپولیس و الاتحاد عربستان، با حواشی تلخی همراه شد که درباره آن بسیار نوشته و گفته شده است. اکنون که در آستانه دیدار استقلال برابر النصر عربستان قرار داریم، بار دیگر قرار است آنها در ورزشگاه حضور یافته و اعتراض خود را به توحش آل سعود نشان دهند.
اما آنچه موجب تعجب بسیاری شد، سکوت رسانه ملی در قبال این حرکات انقلابی و عدالت خواهانه بود. این موضوع که در برنامه نود به اوج خود رسید، با موجی از انتقاد از رسانه ملی همراه شد. گروهی از این جوانان و دانشجویان، در نامه به عزت الله ضرغامی، رئیس سازمان صدا و سیما، نکاتی را با وی در میان گذاشتند.
در بخشی از این نامه آمده است: “برادر ضرغامی! در اینکه جنابعالی فردی مومن و بسیجی به شمار می روید، شکی وجود ندارد؛ اما شگفتا در مجموعه زیر نظر شما اتفاقاتی عجیب روی می دهد. اکنون که یک هفته از ضرب و شتم جوانان این مرز و بوم در ورزشگاه آزادی به دلیل حمایت از مظلومین شیعی بحرین می گذرد، رسانه ملی همچنان در سکوت و بی تفاوتی روزگار می گذراند. اما مگر غیر از این است که دغدغه دار این موضوع هستید؟ غیر از این است که مدیری بسیجی و شیعی هستید؟ پس چه بر شما و رسانه تحت مدیریت شما رفته که اینگونه عملکردی در تاریخ فعالیت شما ثبت شده است؟”
در ادامه عنوان شده است: “آقای ضرغامی! اکنون که در آستانه خیزش خودجوش دیگری قرار داریم، به اطلاع می رسانیم که از جنابعالی انتظار داریم این روحیه بسیجی و جهادی شما را ببینیم. آیا این فریاد به گوش شبکه های زیر نظر شما، به خصوص واحدهای مختلف خبری و شبکه سه سیما که ملجا ورزش است، نرسیده است؟ آیا انتظار نا به جایی است که بخواهیم رسانه ملی تصویری از عدالت خواهی جوانان شیعی را به تصویر بکشد؟ این انتظار در زمان برگزاری دیدار فردا به تصویر درخواهد آمد؟”
دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و النصر عربستان فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. براساس فراخوان منتشره در رسانه ها، جوانان و دانشجویان عدالت خواه ساعت ۱۶ در درب شرقی ورزشگاه گردهم خواهند آمد تا اعتراض خود به جنایات آل سعود و آل خلیفه اعلام کنند. اکنون این انتظار وجود دارد که رسانه تحت مدیریت ضرغامی در قبال این حرکت واکنشی در خور داشته باشد.

منبع:مشرق

نظر دهيد