اظهارات سخیف شیخ عربستانی : ایرانیان مجوسند و عاشورا روز شادمانی!

اظهارات سخیف شیخ عربستانی : ایرانیان مجوسند و عاشورا روز شادمانی!

اظهارات سخیف شیخ عربستانی: ایرانیان مجوسند و عاشورا روز شادمانی!

شیخ ناصر بن سلیمان العمر، دبیرکل بنیاد مسلمانان عربستان سعودی و از چهره های سرشناس و افراطی وهابیت، گفت: ایران کشوری شیعی نیست بلکه آنها مجوسی اند!

این شیخ افراطی وهابی در ادامه تاکید کرد که فهماندن این موضوع ( مسلمان نبودن ایرانیها) به تمام امت اسلامی، وظیفه علما و طلاب علوم دینی می باشد و تمام افراد امت اسلامی چه زنها و چه مردها این وظیفه را بر دوش دارند و باید برای وضوح این امر برای سایر ملت های مسلمان تلاش کنند!

شیخ ناصر بن سلیمان العمر در بین سخنانش آیه ای از قرآن کریم (فاسألوا أهل الذکر إن کنتم لا تعلمون) را ذکر کرد و گفت: امت اسلامی در مرحله بسیار حساسی قرار دارد و ما باید تلاش خودمان را چند برابر کنیم تا جلوی این افکار فریبنده ایرانی را در بین مسلمانان جهان بگیریم.

وی همچنین وعده داد تا دروسی را با این موضوع به دروس فقهی اضافه خواهد کرد.

وی در خلال درس روز یکشنبه خود در مسجد خالد بن ولید در شهر ریاض عربستان گفت: دو موضوع مهم و خطرناک در جهان اسلام وجود دارد که مسلمانان باید با تامل بیشتری به آنها بنگرند که یکی افکار لیبرالی و لائیک می باشد و دومی که بسیار خطرناکتر می باشد نفوذ ایرانی ها در بین مسلمانان جهان اسلام است که باید با این دو مبارزه شدید و فقیهانه ای بشود.

او با انتقاد شدید از انقلاب اسلامی ایران و امام خمینی (ره) آن را فریبنده توصیف کرد و گفت ایران تشیع را بهانه ای برای فریب دادن مسلمانان قرار داده همانطور که شیعیان عشق به اهل بیت را بهانه ای برای نشر افکارشان قرار داده اند!

العمر در ادامه سخن پیامبر اسلام (ص) را نیز تحریف کرد و از قول پیامبر(ص) گفت: “ترکت فیکم ما إن تمسکتم به لن تضلوا بعدی أبداً، کتاب الله و(سنتی)”.

این شیخ سعودی بعد از انتقادات شدید از سیاستهای ایران در جهان ، شروع به انتقاد از شیعیان کرد و گفت: آنها عاشورا را تبدیل به روز عزا و ماتم کرده اند اما در واقع عاشورا روز پیروزی و شادمانی است!

وی در پایان سخنانش به شاگردانش تاکید کرد که ایران کشوری مجوسی می باشد و فریب فتنه هایش را نخورید!

منبع :شیعه آنلاین،

نظر دهيد