تشرف آيت الله خامنه اي محضر مبارک امام زمان (عج) (اززبان آیت الله احدی )

تشرف آیت الله خامنه ای محضر مبارک امام زمان (عج) (اززبان آیت الله احدی )

تشرف آیت الله خامنه ای محضر مبارک امام زمان (عج) (اززبان آیت الله احدی )

متن دقیق سخنان آیت الله احدی، بدون هرگونه تغییری بدین شرح است:
سخنان آیت الله احدی :
[تصویر: Image_00001.jpg]

مطلبی را به شما عرض میکنم شاید نشنیده باشید .جناب آقای صدیقی شب فاطمیه روی منبر در بیت ایشان ( بیت رهبری ) که آقای رییس جمهور نشسته بود،آقای هاشمی بود ، سران مملکتی بودند ، قوه قضاییه ، همه بودند.آقای صدیقی روی منبر این مطلب را گفت و آن را نتوانست تمام کند .همین که خواست تمام کند فریاد گریه جمعیت و حضار بلند شد .

دیدند این جمعیت بسوی آقا دارند حمله میکنند که به عنوان تبرک به ایشان دست بزنند .آقا را بردند و دیگر نتوانستند جمعیت را اداره کنند .

وآن مطلب این بود :

[تصویر: Image00001.jpg]

من همه ساله مکه که میرفتم قبل از رفتن به مکه به محضر آیت الله بهاءالدینی میرسیدم و توصیه میخواستم از ایشان.ایشان به من توصیه هایی میکرد و من این توصیه ها را در سفر مکه عمل میکردم . بعدهم که داشتم میامدم ، یک عمامه ای یا چیزی را برای ایشان هدیه میخریدم .

این دفعه که رفتم محضر ایشان این مطلب را فرمودند :

شما وقتی که میروید مسجدالنبی از قسمت جنوب شرقی مسجد ، از آن قسمت هفت قدم میاید به جلو و قسمت بعدی را هم گفت که من نمیتوانم دقیق به شما بگویم . به خاطر اینکه ایشان این را به ودیعت پیش من گذاشت . آن وقت از دو طرف به من دستور داد

وقتی که قدم زدی آمدی جلو رسیدی به آنجا ،آنجا بنشین و این ذکر سبعه را بگو. این ذکر را که گفتی انشاءالله به حوائجت خواهی رسید .

ذکر سبعه عجیب است ، علامه حسن زاده آملی بعد از نماز صبح تا طلوع آفتاب اذکار سبعه را دارد که اینها را از آسید علی آقا قاضی گرفتند . ذکر سبعه واقعاً یک ذکریست که معجزه میکند در نفس انسان عجیب معجزه میکند .

آقای صدیقی می گوید ، عرض کردم: آقای بهاءالدینی چه وجهی دارد که من باید آنجا بنشینم و این اذکار سبعه را بگویم. چه وجهی دارد هفت قدم از آنجا قدم بزنم .

حالا همه دارند مثل شما گوش میدهند همه دارند دقت میکنند آقای صدیقی چه میخواهد بگوید .

گفت : وجهش این است که دارم به شما میگویم فقط پیش شما بماند .

وقتی که حضرت زهرا سلام الله علیها آمد برای دفاع از علی ابن ابیطالب علیه السلام بدنش خون آلود بود وقتی که آمد ، که داخل مسجد وارد نشد وقتی که برگشت دیگر توان از او رفت دیگر به گونه ای شد که میخواست ادامه راه را بدهد نتوانست ، آنجا نشست و فکر میکنم که آن مکان به خون فاطمه سلام الله علیها رسیده است . آنجا حاجتتان را بخواهید .

فریاد گریه جمعیت بلند شد

بعد آقای بهاء الدینی میگوید : این کار را انجام بده .

ایشان میگوید

من رفتم اینکار را انجام دادم حالا تو نگو آقای بهاء الدینی خودش هم نظر دارد ، نیت دارد ، یا حاجتی دارد .چون خودش مشرف نمی شود .

حالا جالب این است که حضار دارند به آقای صدیقی توجه می کنند ازاعیان شخصیتی مملکت ، و هم آقایانی که شرکت کننده بودند ، ایشان هم با ضرس قاطع دارد مطلب را می گوید.

گفت : من رفتم مدینه همین کار را انجام دادم ، بعد از این رفتم مکه دیدم از بلند گو صدا میزنند : آقای صدیقی دوباره بروند مدینه . من دوباره رفتم مدینه ، چند روزی مدینه ماندم ، وقتی برگشتم به ایران یک عمامه ای خریده بودم رفتم محضر حاج آقا ، رسیدم، تا سلام علیک کردم بدون اینکه حرفی بزنم ،

حاج آقا بهاء الدینی فرمودند:

میدانی ثمره ذکر امسال چه بود ؟

گفتم : نه

گفت : نمیدانی ثمره ذکر امسال چه بود ، نگرفتی؟

گفتم : نه

فرمود : امسال ثمره ذکر شما یکی این بود که شما دو بار آمدید مدینه،

گفتم شما مطلعید من دو بار امسال آمدم مدینه .

گفت : بله آنجائی که نشسته بودید ذکر می گفتید در آنجا با تو بودم.

این نوارش دربیت آقا هست،دم در که می فروشند ، نوار سه سال قبل فاطمیه

بعد برگشت و گفت :

ثمره دوم اینجا بود :

که تا گفت مجلس به هم پاشید اینقدرمردم به خودشان زدند وگریه کردند که آقا تشریف بردند ؛ دیدند که دیگر نمی شود جمعیت را اداره کرد .

فرمودند : ثمره دوم این بود که آن نیتی که من میخواستم ، به آن نیت رسیدم ، و آن این بود

که امسال مقام معظم رهبری به دیدارامام زمان نائل آمد .

برای مشاهده اصل مطلب و دریافت فایل صوتی مربوط به سایت زیر رجوع کنید :
اینجــــــــــــــا

منبع : صالحات

۱۰ نظر

 1. گل عفاف گفت:

  عالی بود دستت درد نکنه

 2. ناشناس گفت:

  بر پدر و مادر دروغگو لعنت

 3. مجتبی دستمرد گفت:

  جانم به قربانت ای رهبر عزیزم.

 4. علی گفت:

  باسمه تعالی

  آخرالازمان یعنی الان که خود آقا حاضرنیستند حتی برایش شعری بخوانند وعرض می کنند هرچه هست ازذات اقدس ۱۴ معصوم علیه السلام است ولاغیراون موقع دیگران این معنارادرک نمیکنندخاک برسر آن کسی که باچنین موضوعاتی عشق ناقصه اش  به آقابیشتر شودبایدجزامام زمان علیه السلام ایشونو رد نکنه مابقی چه رد کنند وچه تایید نباید درحالمان تغییرکند  

 5. سیدحسن از امیرکلا گفت:

  باتشکر فراوان

 6. ناشناس گفت:

  هر که را اسرار حق آموختند       مهر کردند و دهانش دوختند

 7. محمدرضا گفت:

  بنده با خواندن این متن واقعا شگفت زده شدم . وسوالی برام پیش اومد که آیا بر فرض صحت این قضایا ما میتوانیم به این صراحت به بیان این دسته از موضوعات بپردازیم یا نه؟!!!!!؟

 8. شاد پری گفت:

  ای کاش لیاقت پیدا می کردیم….

   

  یا امام زمان…دوستت که داریم..

 9. Ankita گفت:

  As Charlie Sheen says, this article is “WGI!INNN”

نظر دهيد