تصویر / پیاده روی مراجع تقلید در عزای حضرت زهرا (س)

تصویر / پیاده روی مراجع تقلید در عزای حضرت زهرا (س)

تصویر / پیاده روی مراجع تقلید در عزای حضرت زهرا (س)

آیت‌الله العظمی حسین وحید خراسانی که همه ساله در ایام فاطمیه با پای برهنه به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) حرکت می کند، امسال نیز دوشادوش عزاداران دخت نبی مکرم اسلام(ص) مسیر بیت خود واقع در کوچه ۲۳ خیابان صفائیه را تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سوگواری پرداخت.

همچنین آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی از خیابان انقلاب قم با پای پیاده، خود را به حرم حضرت معصومه(س) رساند و در میان دستجات عزاداری به سوگواری پرداخت.

در این مراسم تعداد قابل توجهی از عزاداران و ارادتمندان به حضرت زهرا(س) با گریه و زاری بر سر و سینه می‌زدند و این دو مرجع تقلید را تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) همراهی کردند.

همزمان با سالروز شهادت مظلومانه صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا(س) شهر قم غرق در عزا و ماتم است.

ارادتمندان اهل بیت(ع) طی روزهای گذشته و امروز با برگزاری مراسم سوگواری، مرثیه سرایی و برافراشتن پرچم‌های مشکی بر سردر منازل، معابر عمومی و کوچه‌های شهر، در غم شهادت این بانوی بزرگوار به عزاداری پرداختند.

حرم حضرت معصومه(س) نیز مملو از زائران و مجاورانی بود که در سوگ حضرت فاطمه(س) اشک ماتم می ریزند.

همچنین مراسم سوگواری دخت نبی مکرم اسلام در مساجد، تکایا، حرم مطهر، مسجد مقدس جمکران و دفاتر مراجع عظام تقلید با مرثیه سرایی مداحان اهل بیت(ع) و سخنرانی روحانیون و علما برگزار شد.

نظر دهيدFatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/lk84vgdi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/lk84vgdi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/lk84vgdi/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/lk84vgdi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35