فتاوای مخالفین 11 (سه حکم شنیع از زنا تا لواط..!!)

فتاوای مخالفین ۱۱ (سه حکم شنیع از زنا تا لواط..!!)

مردی که آلتش را نصف کرده و هر کدام را داخل فرج زنی نماید !

اگر مردى آلتش را دو نیم نماید یعنى از وسط آن را با وسیله برّنده اى نصف کند سپس هر کدام را داخل فرج زنى نماید بر آن مرد غسل واجب مى شود ولى بر زنها واجب نیست.  (۳۱) همچنین در همین مصدر آمده است که اگر یکی را در قبل و دیگری را در دبر داخل کند نیز غسل بر او واجب می شود.

همجنس بازى با مملوک

ابن سهل أبیوردى شافعی که او را یکی از امامان دنیای خود از حیث علم و عمل و از بزرگان فقهاء خود می دانند, در فتوایش گفته است: اگر کسى با مملوک خودش یعنى جوان و مردى که خریده است لواط کند حدّ شرعى بر وى جارى نمى شود ولى اگر با مملوک دیگرى باشد حدّ جارى مى شود. (۳۲)

جواز لواط !

ابن قیم جوزیه در کتاب اغاثه اللهفان ۲/۵۱۵ نوشته است که: یکی از علمای اهل تسنن کتابی در حلال بودن لواط به فتوای مالک نوشته است! و نیز ابن شهر آشوب نقل کرده است که جاحظ نیز کتابی دارد به نام “دارئه الحد عمن یتعاطی الغلمان” یعنی برداشته شدن حد از کسانی که با نوجوانان لواط می کنند. (مثالب النواصب ص۵۰)

 

(۳۱) حواشی الشروانی على تحفه المحتاج لعبدالحمید الشروانی / ج ۱ / ص ۲۶۰ / کتاب الطهاره / ط دار إحیاء التراث.

(۳۲) طبقات الشافعیه الکبرى/ ج۴ / ص۴۳ الى ص۴۵ ت۲۶۳ / ط دار هجرالثانی۱۹۹۲

ادامه دارد….

۵ نظر

 1. ناشناس گفت:

  کافران هر چی نوشتین دروغه من سنی هستم .لواط در دین اسلام حرامه چه برسه سنی و شیعه

  • علی گفت:

   سلام.نوشتن چنین مطالبی  موجب وهن مسلمین است.اگر یک یهودی یا مسیحی این مطالب را بخواند به چه نتیجه ای میرسد در حالیکه یک میلیارد مسلمان سنی هستند.با ادله قوی ومتین ومعقول که در سیره اهل بیت هست ایشان را ارشاد کنیدمگر نه اینکه مولا علی{ع}  میفرماید دوست ندارم از ناسزا گویان باشید

 2. معلومه در حد ابتدایی هم استدلال بلد نیستی!! اصلا همه این نقل ها درست نتیجه آنها این میشود که لواط حد ندارد حالا مگر هرچی حد نداشت حلال است؟ خیلی گناهان حد ندارند. اخوی اول مکتب برو بعد استدلال کن

 3. بهروز گفت:

  این مطالب فقط برای ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی هست. من شیعه هستم و دوستان اهل تسنن دارم. افرادی با شعور و محترم. حتما بین اهل سنت هم افراد متعصب و کم فهم هست. اما دلیل نمیشه که همه مثل هم باشن. شیعه متعصب و کم فهم هم کم نداریم. نمونش این آقایی که فکر کنم اسمش مهدی دانشمند هست یک آخند شیعه که واقعا باید اون رو یک مفسد فی الارض دونست. چون اهل سنت رو حرام زاده نامیده. خودش مطمئنه حلال زادست که در مورد بقیه نظر میده؟

 4. مجید گفت:

  این قبیل سایت ها معلوم نیست از کجا آب میخورن. چه بسا افرادی غیر شیعه و غیر سنی باشن که برای ایجاد اختلاف مطلب مینویسن

نظر دهيد