فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای

فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای

فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای

به نام خدا

سلام

پس از اتمام قرار دادن تمام قسمت های سریال ظهور (The Arrivals) برای این مطلب فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای را برای شما گرامیان قرار دادیم.

تماشای این فیلم را اول به جوانان و نوجوانان و بعد به مربیان و مسئولین فرهنگی و همچنین والدین توصیه می کنیم.

همچنین باز هم باید بیان کنیم که در مقابله با هجمه های دشمن در حوزه تهاجم فرهنگی و دیگر حوزه ها، شناخت وسایل نفوذ و راه کار های آن رکن اول و یکی از اساسی ترین مواردی است که باید مد نظر قرار گیرد. در این فیلم نیز به بررسی بازی های رایانه ای که توسط شرکت های مختلف ساخته شده که بعضا در حوزه تهاجم فرهنگی به حساب می آیند پرداخته است.

در آخر باید بیان کنم که این فیلم با کیفیت معمولی و فرمت wmv است که در صورت استقبال شما گرامیان و درخواست شما از طریق ارسال نظر کیفیت اصلی این فیلم را نیز در همین مطلب قرار خواهیم داد.

در ادامه امکان دانلود فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای برای شما گرامیان فراهم شده است …

دانلود فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای

با توجه به درخواست دوستان مبنی بر قرار دادن فیلم با کیفیت اصلی ، لینک های زیر حاوی فیلم آخر الزمان و بازی های رایانه ای با کیفیت اصلی هستند که پس از دانلود تمامی آنها که حدود ۳۷۰ مگابایت است  و خارج کردن از حالت rar می توانید از آن بهره ببرید.

قسمت اول ( حدود ۵۷ مگابایت )

قسمت دوم ( حدود ۵۷ مگابایت )

قسمت سوم ( حدود ۵۷ مگابایت )

قسمت چهارم ( حدود ۵۷ مگابایت )

قسمت پنجم ( حدود ۵۷ مگابایت )

قسمت ششم ( حدود ۵۷ مگابایت )

قسمت هفتم ( حدود ۲۹ مگابایت )

منبع : عصر انتظار

برای خرید فیلم آخرالزمان و بازی های رایانه ای می توانید به سایت  yaranshop.ir مراجعه نمایید.

۱ نظر

  1. مهدی گفت:

    دمت گرم بابت مفاتیح

نظر دهيدFatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/lk84vgdi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/lk84vgdi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/lk84vgdi/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/lk84vgdi/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35