نماد ها يا آدمك هاي المپيك لندن 2012 ………….

نماد ها یا آدمک های المپیک لندن ۲۰۱۲ ………….

نماد ها یا آدمک های المپیک لندن۲۰۱۲  ………….

( نماد دجال در ادمک المپیک  ۲۰۱۲ )

[تصویر: thumbnail_8.jpg]

[تصویر: 11005mascotstand.jpg]

این آدمک المپیک خیلی جالبه جدا از اینکه یک چشم هست و خود آدمک نماد دجال هست! روی سرش هم یک نماد وجود داره که میشه نماد روی سرش را دو جور تفسیرش کرد :
۱- اینکه خودش یک چشم هست
۲- اگر دقت کنید مثل یک هرم هست با راس جدا و چشم در وسط هرم
که در دو حالت ماسونی هست .

عروسک های مزبور  تنها با داشتن یک چشم ، ناخودآگاه توجه ما را معطوف به علامت تک چشم فراماسونری و دجال آخرالزمان می کنند. تک چشم  یکی از نمادهای اصلی فراماسونری است و استفاده صریح از این نماد به عنوان یکی از نمادهای المپیک ۲۰۱۲ با توجه  به اینکه لوگوی این دوره از بازی ها هم در ارتباط با فراماسونری بوده است پس میتواند در بردارنده ی این پیام باشد که  می بایست منتظر اتفاقات جدیدی از این دست در برنامه های افتتاحیه و اختتامیه مسابقات باشیم و برگزاری بازی های المپیک در کشور انگستان وشهر لندن (مرکز و مهد فراماسونری در جهان) و آن هم در سال ۲۰۱۲ ، سالی که صیونیست ها نگاه ویژه ای به آن دارند، خود نیز بسیار قابل تامل است.

معمولا عروسک ها ی بازی های جهانی مورد استقبال مردم جهان قرار میگیرند و با نزدیک شدن به زمان بازی ها این استقبال به اوج خود میرسد و در کشورها مختلف دنیا  به وفور دیده می شوند و بسیاری از شرکت های تجاری برای تبلیغ کالاهای خود از آنها استفاده میکنند و به راحتی میتوان این سمبل ها را در آن برهه زمانی در هر مجتمع تجاری و هر شرکتی  و هر خانه ای یافت .

بدین ترتیب به راحتی نمادهای شیطانی به زندگی روزمره انسانها وارد می شوند و البته این بار ورودی شیرین ،زیرا که سمبل بازی های المپیک شده اند بازیهایی که نماد صلح و دوستی اند.

اما این پدیده در جامعه  خودمان حساس تر خواهد بود ، شباهت ظاهری این عروسک با دجالی که در کتب دینی ما وعده ظهورش را در آخرالزمان داده اند و از علائم ظهور منجی عالم بشریت و یکی از نمادهای ظلمانی آخرالزمان است و با نابودی آن مقدمات ظهور موعود محیا میشود،  سوال های زیادی را در ذهن ایجاد میکند. آیا رازی دیگر در پس این انتخاب هست؟

با نگاهی اجمالی میتوان دید با انتشار و پخش این عروسک ها در جامعه ، این نمادی که کودکان ما باید یاد بگیرند با آن مبارزه کنند به سادگی وارد دنیای کودکی شان می شود و با آن انس و الفت میگیرند! آیا این ها در آینده قادر خواهند بود با دنیای کودکی خود مبارزه کنند؟!

و حقیقتا می توان فرمایشات رهبری را درک کرد که اکنون دوران جنگ نرم است و دشمنان درصدد تسخیر دل و عقل ملت ها هستند پس با این اوصاف مسئولین فرهنگی از اکنون باید فکری برای این معضل بکنند و در صدد راهی منطقی برای جلوگیری از انتشار سمبل های بازیهای المپیک ۲۰۱۲ در جامعه باشند!

منبع:روی عکس ها نوشته!

۱۲ نظر

 1. یک دوست گفت:

  بیشتر حرفات درست بود.

 2. vahid گفت:

  سایت خیلی جالب وآموزنده ای دارین ممنون

 3. مازیار گفت:

  توهمتون خیلی شده

 4. محمدهادی گفت:

  سایتتون خوبه ، امیدوارم با این زمینه سازیهایی که دارند می کنن خود آقا تشریف بیارن انشا ء الله

 5. سبحان گفت:

  واقعا نباید تو این المپیک شرکت کنیم

 6. hamide habibi گفت:

  با سلام در عکس پایین دو عروسک ونلاک و مندویل طوری در کنار هم قرار گرفته اند که با دقت و احتساب رنگین کمان پشت سر دو چشم و دست وسط تصویر جغد را که از مهمترین نماد های فراماسون هاست می بینیم رنگین کمان سر جغد دو چشم چشمان جغد و دست وسط منقار جغد است با تشکر حمید حبیبی از کیش

 7. کامران گفت:

  مردم کمتر سر کار بذارید با دجال
  بسه دیگه…………………..

 8. ناشناس گفت:

  جالبه

 9. منصوذی گفت:

  سلام دقت کردین اون نماد آبی رنگه سم داره  یعنی از این به بعد المپیک جنها و شیاطین و انسان……

 10. ناشناس گفت:

  سلام

  دو عروسک تک چشم به عنوان نماد مرد (با حرف m روی سرش) و نماد زن (با حرف W روی سرش)
  روی سینه عروسک نماد زن نماد المپیک (کلمه zion) نوشته شده (چون دجال یک زن است)
  ارتفاع عروسک نماد زن بیش تر از نماد مرد است. (چون دجال یک زن است)
  توجه عروسک نماد مرد در ناحیه آلت او تمرکز دارد (ناحیه آبی رنگ)
  ….

  باید اطلاع رسانی کرد.

نظر دهيد