حاميان و زحمت کشان مستند ظهور نزديک است

حامیان و زحمت کشان مستند ظهور نزدیک است

حامیان و زحمت کشان مستند ظهور نزدیک است

یکی از اهالی روستا وارد روستا شد و فریاد زد: «ملخ ها حمله کردن» همه ی مردم روستا به جای اینکه بروند و جلوی ملخ ها رو بگیرند، آمدند و با جلال و جبروت و احترام از این مردی که خبر آورده بود تجلیل کردند.

دوباره خبر دادند که آقا ملخ ها نزدیک روستا شدند. مردم روستا دوباره به جای مقابله با ملخ ها نشستند و اندر مضرات و خطرات و بیوگرافی ملخ سخن راندند و مقاله ها نوشتند.

آنقدر دست روی دست گذاشتند تا ملخ ها تمام روستا را احاطه کردند. برخی رفتارها رو که آدم می بینه واقعا نمی دونه بخنده (از حماقت) یا گریه کنه (از مصیبت)!

حقیقتا اگر چند نفر مستندی در نقد یا بر ضد دولت تهیه می کردند، اجازه می دادین راست راست راه بروند و خوشحال باشند که به به! چه مستندی ساختند!

بحث عقائد مردم است. بحث امامت است. بحث مهدویت است. بحث قلب تپنده ی شیعه، انتظار است. تا چقدر اهمال و تغافل!

کارگردان این مستند، مصاحبه کرده و کار خود را توجیه می کند. اما مساله فقط یک کارگردان نیست. مساله قوای پشت پرده ی این مستند است. آنها چه کسانی هستند؟ چه جریانی هستند؟ چه فکری هستند؟

به جای اینکه دست اندرکاران چنین فعالیت های مرموز و انحرافی و (از پیش مدیریت شده و از بالا تامین شده) را شناسایی و برخورد قانونی کنند، شروع کردند اندر مضرات این گونه فعالیت ها سخن می رانند.

بماند که این مستند از کجا سازماندهی می شود و به کجا قصد رسیدن دارد … بماند.

اما این را بگم (اگر چه آنها که باید بدانند، می دانند) اما برای آنها که نمی دانند بگویم: پسر نماینده ی مجلسی در یکی از شهرها، که البته مسئولیت ریاست یکی از دانشگاه های شهرهای اطراف خودش دارد و موسسه ای (اگر چه مخفی) هم در اختیار دارد، بارها و بارها و در جمع های مختلف (به صورتی که نقل مجالس شده)، از اینکه این مستند ظهور، حاصل زحمات موسسه شان است، با افتخار یاد کرده و کسی هم چپ به او نگاه نمی کند. (البته مگر می تواند چپ نگاه کند.)

حالا بودجه ی ساخت مستند را هم لابد از کمک های مردمی تهیه کردند!
از ما نقل کردن و از شما …

منبع:شیعه آنلاین

۲ نظر

 1. نجوا گفت:

  سلام
  خسته نباشید. حرف حق جواب ندارد.
  خدایا ظهور مولایمان را برسان. آمین . یاعلی

 2. مسلم گفت:

  برادر یا خواهر عزیز سلام

  کمی فکر کنید من را دشمن فرض نکنید مثل برادر
  خوب حالا بهتر شد من مستند را بارها دیدم و از نظر من جمعا با ۲۰۰ هزارتومان می شود همچین مستندی ساخت ۲ . در ضمن کاره پخش از خود مردم بود چون مردم به این چیزا خیلی علاه مند هستن همینایی که صبای جمعه تو دعای ندبه می بینیشون . فداشون بشم صافو ساده ان مثل خودم . این که این مستند خوبه یا بده با خدا اما یه سوال شما خودت از امام زمانت چی می دونی ؟ باید وایسی تا بیاد بعد تازه ازش فیلم بسازیم ؟ مثل امامای دیگه ؟ امام هادی رو چطور و پسرش امام عسکری می تونی بدونه اینترنت ۲ صفحه از زندگی اینا بگی ؟ یا امام زمان یه تفکر برای توده ای از مردم ناتوانه ؟ یا باید بدونیم که کیه ؟ چی می خواد ؟ کی میاد ؟ و چرا میاد ؟ و چه دولتی بهش نزدیکه ؟ و چه دولت و مردمی باهاش مخالفن ؟ این مستند کم کاری رسانه ملی رو نشون می ده

نظر دهيد